Titbit

doprava zdarma při nákupu nad 1200 Kč

Pro firmy

Dárky na míru, dárky s chutí

Udělejte radost obchodním patnerům, zaměstnancům, klientům. Pochutnají si a vy uděláte dobrý skutek.

Neradi totiž plýtváme a velmi nás trápí, když vidíme, jaké množství ovoce a zeleniny z různých důvodů není určeno k prodeji. Ale abychom byli přesní – myslíme tím krásné, zralé plody. Často stačí totiž jen opravdu málo – produkt nesplňuje parametry do regálů, přepravek či vaniček, je moc malý, velký, krátký, baculatý anebo naopak úplně nejlepší – nejzralejší a nejsladší a přesto ho už nedokážeme prodat a nakonec zmizí v bio kontejneru. Také si říkáte, jaká je to škoda? Začali jsme z nich tedy vyrábět nejrůznější omáčky, chutney, pasty a pálenky.

Etikety s vlastním motivem

Navrhneme potisk na míru právě pro vás

Pro balené dobroty z našeho e-shopu vám navrhneme etiketu s firemním a sezónním motivem nebo ke konkrétní události.

Titbit Frutissimo - Mangová marmeláda

Velikosti balení

  • Chutney a marmelády dodáváme v gramážích 40, 180, 200 a 500 g
  • Pálenky v objemech 200 a 500 ml
  • Dárkové 3-packy

3 pack dárkový

Osvěžující ovocné misky pro firemní bistra nebo automaty

Vybrat si můžete z několika šťavnatých variant chia dezertů a ovocných salátů. Lahodné mango, pikantní granátové jablko a další vychytané kombinace. Prohlédněte si kompletní nabídku  Miska plná ovoce.

A ještě dodáme, že všechny naše zachráněné dobroty jsou bez chemické konzervace. Stále je u nás na prvním místě chuť. Zachraňte ji s námi!

Máte zájem o originální dárek nebo ovocnou misku? Ozvěte se nám na prodej@titbit.cz nebo havranek@titbit.cz a společně pro vás vybereme to pravé.