Titbit

Dovážíme čerstvou chuť ze všech koutů světa

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
widgety
slider
kariera
acf-field-group
wpcf7_contact_form
Filter by Categories
Články
Recepty
Titbit na cestách

Směnový mistr

Náplň práce:

  • odpovědnost za přidělenou směny
  • kontrola agenturních pracovníků
  • odpovědnost za včasnou výrobu a dodávku produktů
  • vedení kontrolní dokumentace
  • práce v interním systému
  • dohled na dodržování hygienických předpisů, provozního řádu a BOZP
  • report směrem k vedoucímu
  • komunikace napříč firmou
  • práce v chlazeném prostředí (cca 8–14 °C)

Požadujeme:

  • zkušenost na obdobné pozici – výhodou
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • velmi dobré organizační schopnosti
  • technická zdatnost (ovládání strojů, případně manipulační techniky)
  •  zkušenosti ze sektoru potravinářství – výhodou
  • zodpovědný přístup k zadaným úkolům
  • komunikativnost, samostatnost, „zdravý selský rozum“

Nabízíme:

  • pracoviště Praha 10 - Uhříněves (20 minut od metra Háje)
  • práci na HPP v české společnosti
  • neformální firemní kulturu
  • zajímavé finanční ohodnocení odpovídající vašim znalostem
  • možnost nákupu produktů společnosti za zvýhodněné ceny
  • 3 sick days
  • karta Multisport
  • pracovní doba krátký/dlouhý týden

Odesláním a doručením životopisu souhlasím, aby společnost TITBIT, s. r. o., se sídlem Pobřežní 16/18, 186 00 Praha 8, IČ: 26241005, zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení. Společnost TITBIT, s. r. o. prohlašuje, že osobní údaje obsažené v životopise použije pouze k uskutečnění výběrového řízení a nebude tyto údaje předávat třetím osobám.

Máte dotaz k našemu sortimentu? zeptejte se