Titbit

Dovážíme čerstvou chuť ze všech koutů světa

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
widgety
slider
kariera
acf-field-group
wpcf7_contact_form
Filter by Categories
Články
Recepty

Kvalitář ovoce a zeleniny

Náplň práce:

  • kontrola kvality ovoce a zeleniny při výrobě a expedici dle interních specifikací a specifikací našich zákazníků
  • kontrola kvality ovoce a zeleniny při příjmu a následné řešení reklamací s dodavateli
  • spojená administrativa
  • výkon práce přímo v provozu skladu (chlazený sklad)
  • manuální práce s ovocem a zeleninou přímo v provozu skladu

Požadavky:

  • odborná znalost posuzování kvality ovoce a zeleniny vítána - není podmínkou
  • chuť se učit novým věcem a odborným znalostem v oblasti kvality ovoce a zeleniny
  • praxe na obdobné pozici ve skladu s ovocem a zeleninou vítána
  • uživatelská znalost práce na PC
  • anglický jazyk výhodou, ne podmínkou
  • samostatnost, rozhodnost, odolnost vůči stresu podmínkou

Nabízíme:

  • HPP
  • denní směny krátký/dlouhý týden
  • příjemné pracovní prostředí
  • neformální firemní kulturu
  • práci v příjemném kolektivu
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost nákupu produktů společnosti za zvýhodněné ceny
  • 4 týdny dovolené
  • sick day
  • místo výkonu práce Praha -Uhříněves

Máte dotaz k našemu sortimentu? zeptejte se