Titbit

Dovážíme čerstvou chuť ze všech koutů světa

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
acf-field
widgety
slider
kariera
acf-field-group
wpcf7_contact_form
Filter by Categories
Články
Recepty

Asitent/ka obchodního oddělení

Náplň práce:

  • Administrativní podpora obchodního a nákupního oddělení
  • komunikace se zákazníky na denní bázi v českém i anglickém jazyce
  • spolupráce s účetním oddělením
  • komunikace napříč odděleními
  • obchodní administrativa
  • vkládání a zpracování dat v účetním a skladovém programu
  • vypracování reportů o výsledcích společnosti (práce s MS Excel)
  • zařizování služebních cest (hotely, letenky apod.)

Požadujeme:

  • úroveň SŠ vzdělání
  • anglický jazyk na výborné úrovni
  • znalost práce na PC, MS Office
  • časovou flexibilitu
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost
  • aktivní přístup ke svěřeným úkolům
  • přirozenou pečlivost a zákaznický přístup
  • řidičský průkaz skupiny B - výhodou
  • praxe na pozici asistenta/asistentky pro obchodní tým nebo jednotlivce výhodou
  • pozice je vhodná též pro absolventy

Nabízíme:

  • práci v české dynamické společnosti
  • neformální firemní kulturu české společnosti
  • práci v příjemném kolektivu
  • zajímavé a motivační finanční ohodnocení odpovídající Vašim výsledkům
  • možnost nákupu produktů společnosti za zvýhodněné ceny
  • mobilní telefon, notebook, služební automobil pro pracovní jednání
  • sick day
  • pracoviště Praha 10, Uhříněves – 20 minut od metra Háje
  • pružnou pracovní dobu
  • podporu profesního a osobního rozvoje

Máte dotaz k našemu sortimentu? zeptejte se